Zpráva SDŽ - turnaj Bowling Tachovlogo SDŽ

BOWLINGOVÝ TURNAJ - KLUB SDŽ TACHOV

DNE 3. 12. 2005 ZIMNÍ STADION TACHOV

Dne 3.12. 2005 od 10.00hod. na Zimním stadionu v Tachově se uskutečnil bowlingový turnaj pro členky SDŽ , členky a členy ČSSD a sympatizanty ČSSD v Plzeňském kraji.

Zahájení provedla předsedkyně klubu SDŽ v Tachově př. Eva Pešková. Přivítala zde přítomné a hosty z okresu Domažlic a Plzně jihu.Poděkovala jménem svým i jménem členek klubu SDŽ Tachov za účast a čas strávený na turnaji i přes nepřízeň ledové a sněhové nadílky.

Poté následovalo seznámení s herním plánem , družstva domácích se převlékla do drezů a turnaj byl zahájen. Soutěžily zde družstva domácích tj. Milíře , Pernolec , hostující družstva z Domažlic a Plzně-jihu. Všichni dávali podporu svému týmu a myslím , že se všichni dobře bavili, neboť k politice patří rovněž i zábava.

Výsledky turnaje :

Družstva : 1. místo: Plzeň - jih 1985 bodů

2. místo: Pernolec 1739 bodů

3. místo: Milíře 1721 bodů

4. místo: Domažlice 1638 bodů

Jednotlivci : muž - žena

1. místo : př. Vlastimil Bartoš Plzeň-jih 592 bodů

1. místo : př. Eva Pešková - Milíře 503 bodů

Všechny družstva , jednotlivci turnaje obdrželi hezké ceny , včetně pohárů a pamětních listů . Rovněž nikdo nebyl hlady , každý účastník turnaje obdržel občerstvení v podobě klobás , kávy , matonky a něco sladkého ke kávě.

Tato akce byla zhodnocena kladně v podobě poděkování za pozvání a uspořádání tohoto turnaje , neboť všem se moc líbilo a každý se dobře pobavil.

Po vyhodnocení soutěže byla rovněž zhodnocena předsedkyní klubu SDŽ Tachov celoroční práce našeho klubu . Není zač se stydět.

Závěr této akce provedla předsedkyně klubu SDŽ Tachov př. Eva Pešková.


Zde zadejte